RN73R2ETTD18R7B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2ETTD18R7B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2ETTD18R7B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2ETTD18R7B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2ETTD18R7B25
Beskrivelse
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.7 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN73R2ETTD18R7B25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)