RN73R2BTTD3051A05
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2BTTD3051A05TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2BTTD3051A05CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2BTTD3051A05DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2BTTD3051A05
Beskrivelse
RES 3.05K OHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
3.05 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73R2BTTD3051A05 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)