RN73R2BTTD17R8B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2BTTD17R8B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2BTTD17R8B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2BTTD17R8B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2BTTD17R8B25
Beskrivelse
RES 17.8 OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17.8 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73R2BTTD17R8B25 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)