RN73R2BTTD1720C50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
172 Ohms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73R2BTTD1720C50
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2BTTD1720C50TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2BTTD1720C50CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2BTTD1720C50DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2BTTD1720C50
Beskrivelse
RES 172 OHM 0.25% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73R2BTTD1720C50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)