RN73R2ATTD5173B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2ATTD5173B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2ATTD5173B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2ATTD5173B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2ATTD5173B25
Beskrivelse
RES 517K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
517 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73R2ATTD5173B25 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)