RN73R2ATTD3321F50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Stackpole Electronics Inc
3.32 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73R2ATTD3321F50
DigiKeys varenummer
2019-RN73R2ATTD3321F50TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R2ATTD3321F50CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R2ATTD3321F50DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R2ATTD3321F50
Beskrivelse
RES 3.32K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73R2ATTD3321F50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)