RN73R1JTTD4301D25 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RN73R1JTTD4301D25 |
Beskrivelse | RES 4.3K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.3 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN73R1JTTD4301D25 Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |