RN73R1JTTD3971C50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.97 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73R1JTTD3971C50
DigiKeys varenummer
2019-RN73R1JTTD3971C50TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R1JTTD3971C50CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R1JTTD3971C50DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R1JTTD3971C50
Beskrivelse
RES 3.97K OHM 0.25% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73R1JTTD3971C50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)