RN73R1JTTD1450B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73R1JTTD1450B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R1JTTD1450B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R1JTTD1450B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R1JTTD1450B25
Beskrivelse
RES 145 OHM 0.1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
145 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73R1JTTD1450B25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)