RN73R1ETTP1873B25 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
187 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73R1ETTP1873B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73R1ETTP1873B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73R1ETTP1873B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73R1ETTP1873B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73R1ETTP1873B25
Beskrivelse
RES 187K OHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73R1ETTP1873B25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)