RN73H2ETTD8452B50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
84.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73H2ETTD8452B50
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2ETTD8452B50TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2ETTD8452B50CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2ETTD8452B50DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2ETTD8452B50
Beskrivelse
RES 84.5K OHM 0.1% 1/4W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73H2ETTD8452B50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)