RN73H2ETTD59R7A25
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2ETTD59R7A25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2ETTD59R7A25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2ETTD59R7A25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2ETTD59R7A25
Beskrivelse
RES 59.7 OHM 0.05% 1/4W 1210
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
59.7 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H2ETTD59R7A25 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)