RN73H2ETTD4753A10
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2ETTD4753A10TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2ETTD4753A10CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2ETTD4753A10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2ETTD4753A10
Beskrivelse
RES 475K OHM 0.05% 1/4W 1210
Detaljeret beskrivelse
475 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN73H2ETTD4753A10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)