RN73H2ETTD1013C10 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RN73H2ETTD1013C10 |
Beskrivelse | RES 101K OHM 0.25% 1/4W 1210 |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 101 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN73H2ETTD1013C10 Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±10ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |