RN73H2BTTD6263D50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
626 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73H2BTTD6263D50
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2BTTD6263D50TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2BTTD6263D50CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2BTTD6263D50DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2BTTD6263D50
Beskrivelse
RES 626K OHM 0.5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73H2BTTD6263D50 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)