RN73H2BTTD1891A05
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2BTTD1891A05TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2BTTD1891A05CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2BTTD1891A05DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2BTTD1891A05
Beskrivelse
RES 1.89K OHM 0.05% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.89 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H2BTTD1891A05 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)