RN73H2BTTD1321D25 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RN73H2BTTD1321D25 |
Beskrivelse | RES 1.32K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.32 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN73H2BTTD1321D25 Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |