RN73H2BTTD1321A10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
1.32 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73H2BTTD1321A10
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2BTTD1321A10TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2BTTD1321A10CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2BTTD1321A10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2BTTD1321A10
Beskrivelse
RES 1.32K OHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H2BTTD1321A10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)