RN73H2BTTD10R4F25 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10.4 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73H2BTTD10R4F25
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2BTTD10R4F25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2BTTD10R4F25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2BTTD10R4F25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2BTTD10R4F25
Beskrivelse
RES 10.4 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H2BTTD10R4F25 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)