RN73H2ATTD6042A10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
60.4 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73H2ATTD6042A10
DigiKeys varenummer
2019-RN73H2ATTD6042A10TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H2ATTD6042A10CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H2ATTD6042A10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H2ATTD6042A10
Beskrivelse
RES 60.4K OHM 0.05% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H2ATTD6042A10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)