RN73H1JTTD7592D25
DigiKeys varenummer
2019-RN73H1JTTD7592D25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H1JTTD7592D25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H1JTTD7592D25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H1JTTD7592D25
Beskrivelse
RES 75.9K OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75.9 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H1JTTD7592D25 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)