RN73H1JTTD1022F10
DigiKeys varenummer
2019-RN73H1JTTD1022F10TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H1JTTD1022F10CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H1JTTD1022F10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H1JTTD1022F10
Beskrivelse
RES 10.2K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN73H1JTTD1022F10 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)