RN73H1ETTP3480B25
DigiKeys varenummer
2019-RN73H1ETTP3480B25TR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RN73H1ETTP3480B25CT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RN73H1ETTP3480B25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73H1ETTP3480B25
Beskrivelse
RES 348 OHM 0.1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
348 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN73H1ETTP3480B25 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)