RN732ATTD5493C25 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
549 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN732ATTD5493C25
DigiKeys varenummer
2019-RN732ATTD5493C25TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN732ATTD5493C25
Beskrivelse
RES 549K OHM 0.25% 1/10W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN732ATTD5493C25 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)