RK73H3ATTE5620F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 1.118
Datablad
562 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73H3ATTE5620F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H3ATTE5620FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H3ATTE5620FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H3ATTE5620FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H3ATTE5620F
Beskrivelse
RES 562 OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73H3ATTE5620F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)