RK73H3ATTE12R7D
DigiKeys varenummer
2019-RK73H3ATTE12R7DTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H3ATTE12R7DCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H3ATTE12R7DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H3ATTE12R7D
Beskrivelse
RES 12.7 OHM 0.5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
12.7 Ohms ±0,5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H3ATTE12R7D Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)