RK73H2HTTE6800D
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2HTTE6800DTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2HTTE6800DCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2HTTE6800DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2HTTE6800D
Beskrivelse
RES 680 OHM 0.5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H2HTTE6800D Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)