RK73H2ETTD7683F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2ETTD7683FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2ETTD7683FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2ETTD7683FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2ETTD7683F
Beskrivelse
RES 768K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
768 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H2ETTD7683F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)