RK73H2ETTD3654F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2ETTD3654FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2ETTD3654FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2ETTD3654FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2ETTD3654F
Beskrivelse
RES 3.65M OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
3.65 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H2ETTD3654F Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)