RK73H2BTTD4423F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2BTTD4423FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2BTTD4423FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2BTTD4423FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2BTTD4423F
Beskrivelse
RES 442K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
442 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H2BTTD4423F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)