RK73H2BTTD2054F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
2.05 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73H2BTTD2054F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2BTTD2054FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2BTTD2054FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2BTTD2054FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2BTTD2054F
Beskrivelse
RES 2.05M OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73H2BTTD2054F Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)