RK73H2ATTD61R9D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
61.9 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73H2ATTD61R9D
DigiKeys varenummer
2019-RK73H2ATTD61R9DTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H2ATTD61R9DCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H2ATTD61R9DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H2ATTD61R9D
Beskrivelse
RES 61.9 OHM 0.5% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73H2ATTD61R9D Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)