RK73H1JTTD9R10F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
9.1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73H1JTTD9R10F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H1JTTD9R10FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H1JTTD9R10FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H1JTTD9R10FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H1JTTD9R10F
Beskrivelse
RES 9.1 OHM 1% 1/8W 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73H1JTTD9R10F Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)