RK73H1JTTD1272D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
12.7 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73H1JTTD1272D
DigiKeys varenummer
2019-RK73H1JTTD1272DTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H1JTTD1272DCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H1JTTD1272DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H1JTTD1272D
Beskrivelse
RES 12.7K OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73H1JTTD1272D Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)