RK73H1HTTC4320F
DigiKeys varenummer
2019-RK73H1HTTC4320FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73H1HTTC4320FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73H1HTTC4320FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73H1HTTC4320F
Beskrivelse
RES 432 OHM 1% 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
432 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73H1HTTC4320F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)