RK73G2BTTD61R9F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
61.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73G2BTTD61R9F
DigiKeys varenummer
2019-RK73G2BTTD61R9FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RK73G2BTTD61R9F
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73G2BTTD61R9F Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)