RK73G2ATTD4320C
DigiKeys varenummer
2019-RK73G2ATTD4320CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RK73G2ATTD4320C
Beskrivelse
THICKFILM RESISTOR 0805
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
432 Ohms ±0,25% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73G2ATTD4320C Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)