RK73G2ATTD33R0F
DigiKeys varenummer
2019-RK73G2ATTD33R0FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73G2ATTD33R0FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73G2ATTD33R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73G2ATTD33R0F
Beskrivelse
THICKFILM RESISTOR 0805
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73G2ATTD33R0F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)