RK73G1JTTD56R0F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 31.810
Datablad
56 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73G1JTTD56R0F
DigiKeys varenummer
2019-RK73G1JTTD56R0FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73G1JTTD56R0FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73G1JTTD56R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73G1JTTD56R0F
Beskrivelse
RES 56 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73G1JTTD56R0F Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)