RK73G1JTTD4531C
DigiKeys varenummer
2019-RK73G1JTTD4531CTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73G1JTTD4531CCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73G1JTTD4531CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73G1JTTD4531C
Beskrivelse
RES 4.53K OHM 0.25% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.53 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73G1JTTD4531C Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)