RK73G1JRTTD7150F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Panasonic Industry
715 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73G1JRTTD7150F
DigiKeys varenummer
2019-RK73G1JRTTD7150FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RK73G1JRTTD7150F
Beskrivelse
RES 715 OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)