RK73G1ERTTP4421D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
4.42 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73G1ERTTP4421D
DigiKeys varenummer
2019-RK73G1ERTTP4421DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RK73G1ERTTP4421D
Beskrivelse
RES 4.42K OHM 0.5% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)