RK73B2HTTE123J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2HTTE123JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2HTTE123JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2HTTE123JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2HTTE123J
Beskrivelse
RES 12K OHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73B2HTTE123J Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)