RK73B2ETTD243J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 453
Datablad
24 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B2ETTD243J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2ETTD243JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2ETTD243JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2ETTD243JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2ETTD243J
Beskrivelse
RES 24K OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B2ETTD243J Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)