RK73B2ERTTD3R0J | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RK73B2ERTTD3R0J |
Beskrivelse | RES 3 OHM 5% 1/2W 1210 |
Producentens standard leveringstid | 7 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RK73B2ERTTD3R0J Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |