RK73B2ERTTD1R3J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1.3 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B2ERTTD1R3J
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2ERTTD1R3JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2ERTTD1R3JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2ERTTD1R3JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2ERTTD1R3J
Beskrivelse
RES 1.3 OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73B2ERTTD1R3J Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)