RK73B2BTTD915G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
9.1 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B2BTTD915G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2BTTD915GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2BTTD915GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2BTTD915GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2BTTD915G
Beskrivelse
RES 9.1M OHM 2% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B2BTTD915G Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)