RK73B2BRTTD513G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2BRTTD513GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2BRTTD513GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2BRTTD513GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2BRTTD513G
Beskrivelse
RES 51K OHM 2% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
51 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RK73B2BRTTD513G Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)