RK73B2ATTD361G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
360 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B2ATTD361G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B2ATTD361GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B2ATTD361GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B2ATTD361GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B2ATTD361G
Beskrivelse
RES 360 OHM 2% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RK73B2ATTD361G Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)