RK73B1JTTD9R1G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
9.1 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RK73B1JTTD9R1G
DigiKeys varenummer
2019-RK73B1JTTD9R1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-RK73B1JTTD9R1GCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-RK73B1JTTD9R1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RK73B1JTTD9R1G
Beskrivelse
RES 9.1 OHM 2% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RK73B1JTTD9R1G Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)